Możliwość nieprzyznania licencji na grę Motoru w II lidze jest jednym z najpoważniejszych problemów lubelskiego klubu, który niedawno opuścił zaplecze ekstraklasy.

Celej: Popracuję nad "trójkami”

ROZMOWA z Tomaszem Celejem, koszykarzem Startu

Motor pożegnał zaplecze ekstraklasy. Nadzieja umiera ostatnia

Piłkarze Motoru zakończyli pierwszoligowy sezon na ostatnim miejscu w tabeli. W ostatnim meczu przegrali przed własną publicznością z ŁKS 0:3.

Motor opuści zaplecze ekstraklasy, a łęcznianie przerwali złą passę walczą dalej. Derby dla Górnika

Porażka Motoru z Górnikiem przypieczętowała spadek lubelskiej drużyny do II ligi, a łęcznianom dała nadzieję pozostania na zapleczu ekstraklasy. Derbowe spotkanie, rozegrane na boisku przy Al. Zygmuntowskich, zakończyło się wynikiem 0:2.

Motor Lublin - Znicz Pruszków 1:1. Nietypowy gol Carlosa (wideo)

Dramatyczny przebieg miała druga połowa meczu Motoru ze Zniczem Pruszków. Od 60 min lublinianie przegrywali 0:1, ale w końcówce spotkania doprowadzili do remisu po kuriozalnym golu Carlosa.

W środę o godz. 17 Motor zagra ze Zniczem Pruszków. Ofensywnie nastawieni

Bogusław Baniak, trener Motoru, zapowiada ofensywne ustawienie swojego zespołu, który w środę zmierzy się przed lubelską publicznością ze Zniczem Pruszków. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Wiceprezes Motoru zrezygnował po awanturze z trenrem Baniakiem

Waldemar Świder zrezygnował z funkcji wiceprezesa Motoru i z członkostwa w zarządzie lubelskiego klubu. Decyzja jest konsekwencją awantury z trenerem Bogusławem Baniakiem, który nadal prowadzi I-ligowych piłkarzy.

Skandal w Motorze: "Obrażali mnie i moją żonę"

- Wszystko zaczęło się przed meczem z Górnikiem Zabrze, kiedy wiceprezes Motoru kopniakiem otworzył drzwi do mojego gabinetu i kazał się wynosić. To oczywiście bardzo delikatne stwierdzenie - rozmowa z Bogusławem Baniakiem, trenerem lubelskiego Motoru

Motor Lublin przegrał z Górnikiem Zabrze

Walczący o awans do ekstraklasy Górnik Zabrze, czternastokrotny mistrz Polski, wygrał w Lublinie z Motorem, którego kibice mieli jeszcze nadzieje, że pozostanie w gronie pierwszoligowców. Podopieczni trenera Bogusława Baniaka ulegli gościom 0:3.

Motor przegrał w Ostrowcu z KSZO. Aż trzeszczały kości

Piłkarze Motoru znowu muszą przełknąć gorycz porażki. Po przegranej na własnym boisku z Wisłą Płock w środę ulegli w Ostrowcu tamtejszemu KSZO. Sytuacja lublinian, broniących się przed spadkiem z I ligi, jest coraz trudniejsza, a szanse na utrzymanie znacznie się oddaliły.